O MNIE

Nazywam się Julia Król. Jestem pedagogiem. Zajmuję się organizowaniem czasu dzieciom i młodzieży. Pracuję z nimi od ponad 10 lat. Doświadczenie zdobywałam pracując jako opiekunka, wychowawczyni na koloniach, wychowawczyni w świetlicy środowiskowej, streetworker, korepetytorka, animatorka zabaw oraz nauczycielka w przedszkolu.
Obecnie pracuję w prywatnym dwujęzycznym przedszkolu Cheeky Monkeys Kindergarten oraz rozwijam własną działalność animacyjno – warsztatową (Julii.pl). Chcę poprzez twórczą zabawę sprawiać, by dzieci odłożyły elektroniczne gadżety i zachwycały się tym, jak ciekawy i piękny jest ten prawdziwy świat oraz jak fascynujące jest doświadczanie go.
Czas wolny uwielbiam aktywnie spędzać na łonie natury. Akumulatory najlepiej ładuję w górach. Pociągają mnie też wyzwania wymagające odrobiny szaleństwa (jak na przykład wyścig autostopowy przez pół Europy). Od najmłodszych lat fascynowały mnie konie.  Zainteresowałam się w szczególności tzw. jeździectwem naturalnym (ciekawym co to takiego, chętnie opowiem).
Najbardziej lubię dzielić się z innymi tym, co mnie samej sprawia najwięcej radości. Lubię stwarzać dzieciom okazje do działań twórczych, rozbudzać w nich ciekawość świata i zachęcać do aktywnego życia z pasją. Wielką radość sprawia mi, kiedy dzieci bawią się tak, że zapominają o wszystkim, co dzieje się wokół. Cieszę się, kiedy zaskakują mnie swoim niestandardowym myśleniem i oryginalnymi pomysłami.
Ukończyłam Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną (UP im. KEN w Krakowie), Pedagogikę Resocjalizacyjną (UJ) oraz podążając za swoimi jeździeckimi zainteresowaniami podyplomowo: Hodowlę Koni i Jeździectwo (Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu). Posiadam też uprawnienia wychowawcy kolonijnego. Ukończyłam Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci.
Dokumenty poświadczające moje kwalifikacje oraz odbyte kursy znajdziecie poniżej, w zakładce "Wykształcenie".

Wykształcenie

Doświadczenie

Referencje