Urodziny dla Twojego dziecka

Organizacja udanej zabawy dla dziecka to nie lada wyzwanie, zwłaszcza gdy dziecko chce zaprosić całą gromadę swoich koleżanek i kolegów.
Zwykle organizację zaczynam od rozmowy z rodzicami i samym jubilatem. Chcę dokładnie poznać oczekiwania rodziców oraz dowiedzieć się jakie są zainteresowania i marzenia dziecka. Organizując tematyczne imprezy, staram się dostarczyć dzieciom wyzwań, dać posmakować przygody tworząc przez to przestrzeń do wspaniałej zabawy.
W ramach urodzin mogę poprowadzić grę terenową z tropieniem znaków i zadaniami. Do przeprowadzenia gry, która na długo pozostanie w pamięci uczestników nie potrzeba specjalnych warunków… Może odbyć się ona w pobliskim parku a nawet w bloku, ale zdecydowanie potrzebne jest dokładne jej opracowanie i przygotowanie, a o to potrafię zadbać doskonale.

Dekoracje

Niezależnie od miejsca gdzie odbywają się urodziny, niezapomniany klimat podczas imprezy tworzą dekoracje. Jeśli chcesz, mogę wykonać specjalne dekoracje, które uświetnią zabawę.

 

Piniata urodzinowa

Wypełniona łakociami piniata urodzinowa to wspaniała niespodzianka dla Jubilata. Może być ona również zwieńczeniem wysiłków uczestników gry terenowej. Możesz ją przygotować samodzielnie, jej wykonanie nie jest trudne, ale za to pracochłonne. Jeśli jednak nie masz na to czasu, możesz ją również zamówić u mnie.